کانال تلگرامی گفتار درمانی کودکان

کانال تلگرامی گفتار درمانی کودکان –  کانال تلگرام مجله هوش کالا ، برترین کانال در حوزه توانبخشی و گفتار درمانی است. این کانال گفتار درمانی  مطالب عمومی و تخصصی گفتار درمانی را در اختیار والدین و آسیب شناسان گفتار و زبان ( گفتار درمانگر) قرار می دهد. مطالب کانال گروه گفتار درمانی تلگرام در حوزه های تاخیر در گفتار و زبان ( دیر حرف زدن ) ، لکنت زبان ، کم شنوایی ، شکاف کام و لب ، عقب ماندگی ذهنی ، سکته مغزی ( آفازی ) ، اختلالات بلع ، مشکلات یادگیری ، مطالب طبقه بندی شده و بسیار مفیدی را هم برای خانواده ها ( عمومی ) و هم گفتار درمانگرها منتشر می کند. کانال گفتاردرمانی هوش کالا جدیدترین ابزارهای گفتار درمانی را نیز معرفی می کند.

 

عضویت کانال گفتار درمانی هوش کالا

کانال گفتار درمانی

کانال تلگرام گفتار درمانی هوش کالا

کانال تلگرام گفتار درمانی هوش کالا مطالب با زبان ساده برای خانواده های نیازمند به خدمات گفتار درمانی آماده کرده که سعی می کند بصورت روزانه این مطالب را در دسترس اعضا قرار بدهد. همچنین کانال تلگرام گفتار درمانی هوش کالا ، محصولات مفید گفتار درمانی و نحوه خرید آنها را برای اعضا معرفی می کند. این کانال یک کانال تلگرامی گفتار درمانی کودکان و یک کانال تلگرامی گفتار درمانی بزرگسالان است. بدین معنی که علاوه بر مطالب مفید برای کودکان ، مطالب مفید بزرگسالان را نیز منتشر می کند.

 

عضویت کانال گفتار درمانی هوش کالا

کانال تلگرام گفتار درمانی

کانال گفتار درمانی هوش کالا

کانال گفتار درمانی بر روی تلگرام راه اندازی شد. اکنون می توانید برای دریافت اخبار، مطالب مفید گفتار درمانی ، معرفی محصولات جدید گفتار درمانی و اطلاع از تخفیف ها  به سادگی و رایگان، عضو کانال گفتار درمانی هوش کالا شوید و دوستان خود را نیز به کانال تلگرام گفتار درمانی هوش کالا  دعوت کنید. بعد از ورود به لینک زیر ( کانال گفتار درمانی )  بر روی دکمه Join  کلیک کنید!

 

عضویت کانال گفتار درمانی هوش کالا

کانال گروه گفتار درمانی تلگرام

کانال گفتار درمانی – یک کانال هست و گره نیست – البته افراد مختلف می توانند از طریق ای دی با مدیر کانال ارتباط داشته باشند و از مزایای گروه گفتار درمانی تلگرام بهره ببرند. مدیر کانال تلگرام گفتاردرمانی آسیب شناس گفتار و زبان می باشد.

 

کانال گفتار درمانی – گروه گفتار درمانی تلگرام